[vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]فرایند انتخاب و خرید ساعت مچی به عنوان کالایی به شدت تخصصی، همواره پیچیدگی‌‌‏‌های فراوانی برای مصرف کننده داشته و در عین حال به دلیل هزینه‌‌‏‌های نسبتا بالا و وجود نمونه های غیر اصل، حساسیت بسیاری برای مشتریان آنها دارد. شما می توانید با استفاده از فیلترهای مختلف تعبیه شده، نمایش محصولات را محدود نمایید تا مجموعه ای از ساعت های مورد نظر خود را مشاهده نموده و محصول برتر را انتخاب نمایید. در صورتی که انتخاب از بین چندین ساعت برای شما دشوار بود، می توانید با استفاده از امکان مقایسه محصولات، تمامی مشخصات فنی ساعت ها را با هم مقایسه نمایید.
فروشگاه لومون با ارائه ضمانت و گارانتی یکساله موتور کالا، ضمانت یک روزه بازگشت کالا و تضمین بهترین قیمت و ارائه امکاناتی نظیر نقد و بررسی، درج کامل جزیی ترین مشخصات کالاها تمامی موارد مهم را درج نموده و مشتری با خواندت مشخضات ساعت مدنظر را خریداری میکند.

– سایت فروشگاهی لومون به عنوان فروشنده درنظر گرفته شده و کاربر به عنوان خریدار کالا درنظر گرفته می شود.

– قیمت تمامی اجناس در زیر همان محصول درج شده است وهمان هزینه برای خرید ساعت از مشتری دریافت  می شود.

– با هرساعت یکه جعبه ساعت ساده وشیک به خریدار تحویل داده میشود ولی جعبه اورجینال ساعت هزینه ای جدا خواهد داشت که با خریدار هماهنگ می شود.

– تمامی ساعت ها  های کپی درجه یک بوده و همه ویژگی های ساعت در صفحه موردنظر خود محصول درج شده است.

– هزینه ارسال کالا به سراسرایران رایگان بوده است و هزینه ای از این بابت از خریدار دریافت نمی شود.

– اگر قیمت محصولی  ثبت نشده باشد خریدارمیتواند با مشاورین سایت تماس کرفته واز قیمت محصول بااطلاع شود.

– بعد ازخرید هرکالا جنس مدنظر نسبت به زمان معین شده ارسال خواهد شد. زمان ارسال برای شهرستان های ایران دو الی سه روز خواهد بود وتوسط اداره پست برایتان ارسال می شود.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]